درآمد بیشتر از سایت، با آگهی های بجا

اگر شما یک سایت پربازدید دارید، می‌توانید با قرار دادن کد نمایش تبلیغات وب پوستر در جایگاه‌های تبلیغاتی سایت خود بابت نمایش آگهی کسب درآمد داشته باشید. نیازی نیست شما به دنبال جذب تبلیغات باشید. ما این مسئولیت را به عهده می‌گیریم و شما با تمرکز بر روی محتوای سایت خود ترافیک آن را بیشتر می‌کنید تا درآمد بیشتری کسب کنید.

چرا وب پوستر؟


1)پرداخت زود هنگام

نیاز نیست که تا انتهای ماه صبر کنید. هر زمان که درخواست کنید درآمدتان طی 24 ساعت به حساب بانکی تان واریز می شود. البته می توانید در آمدتان را صرف ایجاد آگهی برای سایت تان کنید یا به بواسطه کیف پول وب پوستر از سایر خدمات این شرکت نیز استفاده کنید.

2)سرعت لود بالا

سرور قدرتمند وب پوستر در دیتا سنتری واقع در تهران با دو تجهیز فشرده سازی آگهی ها و auto cache زمان لود صفحات سایت شما را به حداقل می رساند. حجم بنر های گرافیکی حد اکثر 100KB و در بیشتر مواقع با ذخیره سازی خود کار به 0KB می رسد.

3)هدایت هوشمند

آگهی ها متناسب با نوع و محتوای هر یک از صفحات سایت شما نمایش داده می شود. بازدید کنندگان شما آگهی های مرتبط با علاقه شان را مشاهده می کنند، این امر مساوی با افزایش رضایت بازدیدکنندگان و کلیک بیشتر روی آگهی ها و درآمد بیشتر برای شما خواهد بود.

4)پشتیبانی از چند دامنه ها

سایت شما به چندین دامنه متصل است؟ آنها را به عنوان یک سایت ثبت کنید تا همه ی نمایش ها را یک جا دریافت و تحلیل کنید. با این امکان وبلاگ ها و نشریه های خبری که از کوتاه کننده ی لینک استفاده می کنند نیز می توانند از خدمات وب پوستر بهره ببرند.

5)بهبود eCPM

ما تلاش می کنیم آگهی هایی را نمایش دهیم که بیشترین درآمد و کلیک را برای شما به همراه دارند به این صورت که با هر کلیک جدید وب پوستر می آموزد که آیا آگهی که در حال نمایش است مناسب صفحه شما هست یا باید تجدید نظر در انتخاب آگهی صورت بگیرد.

6)گزارش دقیق

آمار دقیق و شفاف از تعداد کلیک ها و نمایش آگهی ها و قیمت محاسبه شده برای هر کلیک به صورت روزانه و ماهانه در دسترس خواهد بود. هم چنین این سیستم آمار بازدید سایت شما را با دقت مکان، سیستم عامل، مرورگر، دستگاه، سایز نمایشگر کاربر را ارائه می کند.

درآمد به ازای کلیک

در این حالت درآمد ناشران به ازای هر کلیک (CPC) محاسبه می‌شود و به صورت ثابت برای هر کلیک مبلغ ۶۰ تومان به ناشران پرداخت می‌شود. در صورتی که تعداد و کیفیت کلیک‌ها در سطح مطلوبی باشد این نرخ تا ۹۰ تومان به ازای هر کلیک قابل افزایش خواهد بود.

درآمد به ازای نمایش

در این حالت درآمد ناشران به ازای هر هزار بار نمایش (CPM) محاسبه می‌شود و به صورت ثابت برای هر هزار بار نمایش مبلغ ۵۰ تومان به ناشران پرداخت می‌شود. در صورتی که تعداد و کیفیت کلیک‌ها در سطح مطلوبی باشد این نرخ تا ۸۵ تومان به ازای هر هزار بار نمایش قابل افزایش خواهد بود. این روش فقط برای سایت‌های زیر ۱۰۰۰ ایران (الکسا) قابل استفاده می‌باشد.

زیر مجموعه گیری

سایزهای استانداردی برای بنرهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده تا محتوای تبلیغات به بهترین شکل در سایت‌ها نمایش داده شود. در این سیستم ۱۱ سایز بنر استاندارد وجود دارد که برخی از آن‌ها هم بر روی موبایل و هم وب نمایش داده می شود. بسته به جایگاه تبلیغاتی که در سایت دارید می‌توانید سایز دلخواه خود را انتخاب کرده و کد مربوط به آن را بردارید. همچنین کد مخصوص نمایش تبلیغات بر روی موبایل، کد نمایش تبلیغات به صورت شناور و کد نمایش تبلیغات با اسکرول در پنل قرارداده شده است.